środa, 28 maja 2014

Barry Douglas - Lech Poznań, Przemek Skokowski

Siemka, już myślałem, że nie dostanę odpowiedzi ten list, a jednak. Wydaje mi się, że czekałem dosyć długo, ponieważ na listy od Lecha nie czeka się zbyt długo, a ja czekałem ponad 2 miesiące, ale ważne że udało mi się zdobyć jeden z moich wymarzonych podpisów - Barryego Douglasa. Jest to fenomenalny i bardzo utalentowany zawodnik, który w przeszłości grał w Queen's Park czy Dudee United. 


Oprócz tego, wczoraj miałem przyjemność uczestniczenia w spotkaniu ze znanym podróżnikiem z Gdańska - Przemkiem Skokowskim. Niesamowity młody człowiek, który stopem dotarł m. in. do Kazachstanu, Chin, Birmy. Według mnie spotkanie to było zbyt krótkie, ale spokojnie wystarczyło aby namówić innych na tego typu sposób podróżowania po Europie czy nawet świecie. Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Jego wyprawach to zapraszam na tego bloga:

 Autostopem Przez Życie
http://autostopem-przez-zycie.pl/ 

Pozdrawiam :)

12 komentarzy:

 1. Gratuluję :) Barry to kolejny sympatyczny piłkarz Lecha i oby miał jak najwięcej okazji do grania.

  Poza tym narobiłeś mi nadziei, bo pisałam do innego piłkarza Lecha 2 miesiące temu i znów będę zaglądała do skrzynki z myślą, że w końcu znajdę co zaadresowanego dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam nadzieję że otrzymasz odpowiedź niedługo :)

   Usuń
  2. Trafiony zatopiony, dziś dostałam :)

   Usuń
 2. Gratulacje, dodaje blog do ulubionych na blogu, licze na to samo ;>

  OdpowiedzUsuń