wtorek, 21 kwietnia 2015

Mario Balotelli

Siema, dzisiaj ku mojemu zdziwieniu dostałem aż 3 listy, jednak wolałbym dostawać dzień po dniu, niż na raz. Pogoda od kilku dni jest przepiękna a ja dostaję jeden z najcenniejszych autografów w mojej kolekcji od słynnego Super Mario. Nie spodziewałem się że dostanę tak szybko odpowiedź, bo już po 7 dniach. To najszybsza odpowiedź od zagranicznego zawodnika. Tego piłkarza nie trzeba przedstawiać, jest bardzo kontrowersyjną osobą ale pod skrzydłem Brendana Rogersa, według mnie bardzo uspokoił się i nie jest aż tak wybuchowy, czasami puszczą nerwy, ale nie tak jak kiedyś. W samym Liverpoolu nie ma często okazji żeby grać w pierwszym składzie. Bardzo często jeżeli gra to wchodzi z ławki. Jednak moim zdaniem liga angielska nie jest dla Niego, bardziej widziałbym go we włoskiej. Mimo to cieszę się że gra w moim ulubionym klubie. Jest tak znaną osobą że nie ma sensu wypisywać jego osiągnięć i sukcesów, samo nazwisko mówi o Nim, kim jest.


Autograf zdobyłem pisząc na prywatny adres, którego nie podam za adres do Thiago Silvy czy innych dosyć popularnych wśród kolekcjonerów adresów. Jedynie za sprawdzony adres do zawodnika Liverpoolu, ewentualnie jakąś bardzo ciekawą propozycję.

Ostatnie dwa zdjęcia trafiają na WYMIANĘ.

Pozdrawiam. 


4 komentarze:

  1. Gratuluje jestem wstanie zaoferować adres skrtela, Pirlo, Illarramendi, CR7 Portugalia, inne adresy zawodnikow liverpoolu znajdziesz piszac do mnie na emaila : mike.2001@wp.pl
    prosze o napisanie

    OdpowiedzUsuń